TECHNIKA POMIAROWA

Dla każdego obszaru zastosowania

NieRuf jest jednym z wiodących dostawców techniki pomiarowej. Stworzymy indywidualną koncepcję dla szybkiego i opłacalnego przebiegu Twojego projektu. Twoja problematyka w obszarze monitorowania przepływu, techniki pomiarowej i kontroli jest naszą zachętą.

ZBIORNIKI

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wyznaczamy standardy w zakresie dostaw stojących i leżących zbiorników sprężonego powietrza. Nasze doświadczenie wpływa na każdy krok, a my gwarantujemy doskonałą jakość oraz niezawodne rezultaty. Zaufaj naszym sprawdzonym rozwiązaniom w zakresie zbiornikow ciśnieniowych najwyższej klasy.

Stojące zbiorniki
Leżące zbiorniki

POMIAR CIŚNIENIA

Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego manometru z rurką Bourdona do Twojego przypadku zastosowania.

Karty techniczne, instrukcje obsługi oraz dane CAD artykułu w formacie STEP można znaleźć bezpośrednio przy danym artykule lub w tym narzędziu do pobrania.

CAD & KARTY TECHNICZNE

Metody i urządzenia z zakresu techniki pomiarowej

Obszar techniki pomiarowej obejmuje wiele różnych procesów i armatur. Mierzą one wielkości fizyczne, np. ciśnienie, temperaturę i masę. Dzięki temu mają znaczenie dla każdej niemal branży i można je wykorzystać na wiele sposobów. Patrząc od strony metodologicznej, można wyróżnić metody pomiarów bezpośrednich, pomiary pośrednie i symultaniczne. Pozwala to znaleźć odpowiedni komponent dla każdego przypadku zastosowania. Aby zagwarantować niezawodne i bezpieczne działanie Twojego systemu, firma NieRuf GmbH oferuje szeroką gamę sprzętu z zakresu techniki techniki pomiarowej.

Technika pomiarowa do monitorowania Twoich systemów!

Technika pomiarowa jest naprawdę wszechstronna. Za pomocą urządzeń pomiarowych można na przykład ustalić ciśnienie w systemie. Umożliwiają to czujniki ciśnienia lub manometry zainstalowane w aparaturze. W ten sposób można również określić temperaturę medium znajdującego się w układzie. Do ustalenia ilości medium przepływającego przez system rurociągowy w określonym czasie można zastosować przepływomierze pływakowe. Technika pomiarowa umożliwia również przeprowadzanie regulacji. Można zastosować zawory pływakowe, które otwierają lub zamykają dopływ lub odpływ w przypadku przekroczenia górnego lub spadku poniżej dolnego poziomu napełnienia.

Technik pomiarowa NieRuf!

Firma NieRuf GmbH oferuje technikę pomiarową do systemów rurociągowych, którą można łączyć z systemami regulacji i sterowania. Szeroki asortyment produktów obejmuje m.in. wskaźniki poziomu płynu, manometry, czujniki ciśnienia, zawory pływakowe, cyfrowe przepływomierze i mierniki temperatury. Pozwala to na bezproblemową i niezawodną kontrolę i monitorowanie wartości ciśnienia, poziomów napełnienia i temperatury w rurociągach lub zbiornikach. Kompetentny zespół firmy NieRuf chętnie doradzi w zakresie technologii pomiarowej i pomoże znaleźć idealne rozwiązanie dla Twojego systemu rurociągowego. Czy wiesz już, czego potrzebujesz? Jeśli tak, zamów odpowiedni produkt z zakresu techniki pomiarowej sklepie internetowym firmy NieRuf – łatwo i szybko.


FAQ

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE


Specjalne życzenia, części zamienne lub szybka porada? Nasi pracownicy natychmiast odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.

Można się z nami telefonicznie skontaktować od poniedziałku do piątku pod +48226675853 i w każdej chwili przez email na biuro@nieruf.pl

Katalog

Jakość


Nasze certyfikowane zarządzanie jakością zgodnie z normą DIN EN ISO 9001:2015 jest częścią naszego DNA. Nasze stanowiska testowe umożliwiają nam przeprowadzanie testów ciśnieniowych do 350 barów z użyciem powietrza i wody, a także testów szczelności zgodnie z normą DIN EN 122661.

To jest NieRuf


Wiążący

Zobowiązanie buduje zaufanie.
Dotrzymujemy słowa i jesteśmy przekonani, że nie tylko nasi klienci, ale wszyscy, z którymi współpracujemy, mogą na nas polegać.

Zmotywowani

Zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla naszych klientów. W pełni zadowoleni klienci są naszym celem i motywacją.

Kompetentni

Kompetencje techniczne i handlowe stanowią dla nas podstawę do opracowywania kwalifikowanych i dokładnie dopasowanych do potrzeb naszych klientów rozwiązań.

Elastyczni

Nie trzymamy się sztywnych specyfikacji, ale koncentrujemy się na indywidualnych życzeniach i potrzebach naszych klientów. Jesteś dla nas ważniejszy niż wewnętrzne procesy firmy.

Kontakt

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

W przypadku wszelkich pytań stoimy do Twojej dyspozycji pod telefonem

Pon – Pt 08:30 – 17:00

+48 226 675 853

lub napisz do nas wiadomość e-mail:

biuro@nieruf.pl

Kontrola odporności
Często zadawane pytania
Konfigurator
NieRuf GmbH anrufen

Sie benötigen Hilfe?

Für alle Fragen stehen wir Ihnen Mo. - Fr. von 08:30 - 17:00 Uhr telefonisch zur Verfügung.

Zamówienie przez email:

+48 226 675 853