ARMATURY PRZEMYSŁOWE

Od przepustnic po zawowy przelewowe

NieRuf jest jednym z czołowych dostawców systemów zaworów przemysłowych w inżynierii mechanicznej i instalacji. Niezależnie od tego, czy to stal nierdzewna, mosiądz czy stal - u nas znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości produktów.

AKCESORIA

Do budowy rurociągów i zbioników.

Jako dostawca systemów, NieRuf oferuje również odpowiednie akcesoria do rurociągów i armatury bezpośrednio z magazynu. Do tego należą kołnierze, śruby i nakrętki, uszczelki i odpowiednie złączki.

AKCESORIA

FAQ
CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Karty techniczne, instrukcje obsługi oraz dane CAD artykułu w formacie STEP znajdziesz bezpośrednio przy danym artykule lub w portalu do pobrania.

CAD & KARTY TECHNICZNE

FAQ

CZĘŚCI ZAMIENNIE

JEDERZEIT VERSORGT.

Tutaj znajdziesz duży i wysokiej jakości wybór części zamiennych do każdego produktu.

NieRuf oferuje duży i wysokiej jakości wybór części zamiennych. W wyszukiwarce części zamiennych wystarczy wpisać numer artykułu swojego produktu. Następnie można wybrać i zamówić wybrać i zamówić żądany produkt.

Części zamienne

KONFIGURATOR
PRODUKTÓW

Krok po kroku do idealnego roziwązania.

Konfigurator produktów oferuje możliwość indywidualnej konfiguracji produktów zgodnie z własnymi obszarami zastosowań.

KONFIGURATOR PRODUKTÓW

21 DNI
WYMIANY

W przypadku pomyłki co do rozmiaru, zakresu ciśnienia, napięcia lub materiału można zwrócić produkt w ciągu 21 dni bez żadnych opłat magazynowych. *
* Dotyczy wszystkich produktów oznaczonych „Wymiana NieRuf“ na stronie szczegółów pod adresem www.nieruf.pl.

24 MIESIĄCE
GWARANCJI

Gwarancja NieRuf oferuje 24-miesięczną ochronę na wszystkie wady produktu, które nie zostały spowodowane przez użytkownika. *
* Artykuły oznaczone „Gwarancja NieRuf“ na stronie szczegółów pod adresem www.nieruf.pl są objęte 24-miesięcznym okresem gwarancji. Czas gwarancji rozpoczyna się w dniu wysyłki. Więcej informacji znajduje się w OWH, punkt 7 – 7.11.

Technologia regulacji
od zaworów iglicowych po zawory przelewowe

NieRuf jest szanowanym specjalistą w dziedzinie technologii regulacji. W naszym asortymencie znajdziesz: Zawory iglicowe dla idealnej regulacji przepływu, Zawory przelewowe i reduktory ciśnienia do regulacji ciśnienia w systemie. Do szybkiego otwierania i zamykania systemu, polecamy nasze zawory kulowe. Dzięki naszym Klapy zwrotne i zaworom zwrotnym medium w systemie przepływa tylko w jednym kierunku. W dziedzinie technologii ochrony i bezpieczeństwa oferujemy dla nadciśnienia zawory bezpieczeństwa, dla podciśnienia zawory odpowietrzające a przy zabrudzonych mediach oferujemy filtry siatkowe.

Automatyzacja i technika zaworów firmy NieRuf

Automatyczne sterowanie armaturami? żaden problem! Nasze Zawory kulowe i przepustnice mogą być sterowane zewnętrznie a pomocą napędu. Bez względu na to, czy potrzebujesz sterowania pneumatycznego (jedno- lub dwustronnego działania) czy sterowania elektrycznego, NieRuf oferuje bardzo szeroki asortyment w zakresie automatyzacji. Nasz dział techniczny zaworów chętnie doradzi we wszystkich aspektach zaworu elektromagnetycznego Zawór elektromagnetyczny i Zawór współosiowy, w przypadku  zanieczyszczonego medium, wysokiego ciśnienia lub szybkiego przełączania .

Szybka dostawa i rozwiązanie problemów od specjalisty armatur NieRuf.

Niezależnie od tego, czy są to armatury ze stali nierdzewnej, mosiądzu czy stali,, w naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór armatur przemysłowych. Od wziernika pojemnika przez reduktor ciśnienia wody pitnej po zawory bezpieczeństwa ze stali nierdzewnej. Nasz asortyment obejmuje ponad 10.000 różnych armatur przemysłowych, które w najkrótszym czasie zostają wysyłane do naszych klientów. Skorzystaj z naszej bezpłatnej porady naszego wykwalifikowanego personelu i i ciesz się zaletami naszego sklepu internetowego, który jest dostępny dla Ciebie w dzień i noc. Ze względu na dużą liczbę paczek, które wysyłamy każdego dnia, korzystasz z naszych korzystnych warunków wysyłki. NieRuf armatury przemysłowe - twój kontakt w sprawie wysokiej jakości armatur i zaawansowanych aplikacji.


FAQ

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE


Specjalne życzenia, części zamienne lub szybka porada? Nasi pracownicy natychmiast odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.

Można się z nami telefonicznie skontaktować od poniedziałku do piątku pod +48226675853 i w każdej chwili przez email na biuro@nieruf.pl

Katalog

Jakość


Nasze certyfikowane zarządzanie jakością zgodnie z normą DIN EN ISO 9001:2015 jest częścią naszego DNA. Nasze stanowiska testowe umożliwiają nam przeprowadzanie testów ciśnieniowych do 350 barów z użyciem powietrza i wody, a także testów szczelności zgodnie z normą DIN EN 122661.

To jest NieRuf


Wiążący

Zobowiązanie buduje zaufanie.
Dotrzymujemy słowa i jesteśmy przekonani, że nie tylko nasi klienci, ale wszyscy, z którymi współpracujemy, mogą na nas polegać.

Zmotywowani

Zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla naszych klientów. W pełni zadowoleni klienci są naszym celem i motywacją.

Kompetentni

Kompetencje techniczne i handlowe stanowią dla nas podstawę do opracowywania kwalifikowanych i dokładnie dopasowanych do potrzeb naszych klientów rozwiązań.

Elastyczni

Nie trzymamy się sztywnych specyfikacji, ale koncentrujemy się na indywidualnych życzeniach i potrzebach naszych klientów. Jesteś dla nas ważniejszy niż wewnętrzne procesy firmy.

Kontakt

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

W przypadku wszelkich pytań stoimy do Twojej dyspozycji pod telefonem

Pon – Pt 08:30 – 17:00

+48 226 675 853

lub napisz do nas wiadomość e-mail:

biuro@nieruf.pl

Kontrola odporności
Często zadawane pytania
Konfigurator
NieRuf GmbH anrufen

Sie benötigen Hilfe?

Für alle Fragen stehen wir Ihnen Mo. - Fr. von 08:30 - 17:00 Uhr telefonisch zur Verfügung.

Zamówienie przez email:

+48 226 675 853