AKCESORIA

Do budowy rurociągów i zbiorników

Jako dostawca systemów oferujemy również odpowiednie akcesoria do rurociągów i armatury, w tym kołnierze, nakrętki i śruby, uszczelki i pasujące złączki bezpośrednio z magazynu.

FAQ
CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Karty techniczne, instrukcje obsługi oraz dane CAD artykułu w formacie STEP można znaleźć bezpośrednio przy danym artykule lub w tym narzędziu do pobrania.

CAD & KARTY TECHNICZNE

FAQ

ZESTAWY
POŁĄCZENIOWE

Zamów jednocześnie pasujące zestawy połączeń dla połączenia kołnierzowego. NieRuf dostarcza zestawy połączeniowe wykonane ze stali nierdzewnej lub stali.

KATALOG

Dla armatury przemysłowej
i techniki pomiarowej

Akcesoria i rurociągi

Bezpieczeństwo ludzi i maszyn: aby to zagwarantować, niezbędne jest niezawodne, trwałe połączenie między przewodem rurowym i armaturą lub między dwiema rurami. Wadliwe połączenie mogłoby przecież doprowadzić do poważnych szkód. Dlatego wybierając połączenia rurowe i pozostałe akcesoria do budowy rurociągów i zbiorników, należy koniecznie zwrócić uwagę na ich jakość. Zachowanie najwyższej staranności jest również zalecane podczas montażu. Dlatego firma NieRuf oferuje wyłącznie najlepszej jakości złączkizłączki wkręcaneuszczelnienie i kołnierze.

Zasadniczo w przypadku budowy rurociągów wyróżnia się dwa warianty połączeń: armatury jak np. reduktory ciśnieniazawory obejściowezawory bezpieczeństwa lub rurociągi są łączone ze sobą za pośrednictwem kołnierzy lub połączenie jest realizowane za pomocą gwintu (gwint wewnętrzny i zewnętrzny).

Niezależnie od tego, które połączenie wybierzesz, akcesoria udowodnią swoją niezwykłą wszechstronność. Syfony można na przykład montować w całym szeregu zastosowań i służą one do poboru ciśnienia, a następnie do jego pomiaru w zbiornikach lub przewodach rurowych.

Akcesoria: kołnierze, uszczelki kołnierzowe do zastosowań kołnierzowych

Rurociągi, które łączy się ze sobą za pośrednictwem kołnierzy , lub armatury jak np. kołnierzowe zawory bezpieczeństwa oder kołnierzowy zawór przelewowy, które są montowane kołnierzowo, muszą zostać bezwzględnie uszczelnione przy użyciu uszczelki kołnierzowej . W przeciwnym razie medium może wydostać się na zewnątrz i spowodować szkody w otoczeniu. Kołnierze można połączyć z istniejącymi rurociągami za pomocą gwintu lub wspawać. Następnie dwa kołnierze łączy się ze sobą za pomocą śrub i nakrętek poprzez wstępnie wywiercone otwory w kołnierzu. Wszystkie kołnierze i otwory zostały wykonane zgodnie z normą EN1092-1. Firma NieRuf posiada w swoim asortymencie szeroką gamę rozmaitych kołnierzy o różnych średnicach nominalnych, śrub we wszystkich rozmiarach oraz pasujących nakrętek i podkładek.

Złączki gwintowane, złączki krzyżowe, trójniki, złączki kątowe i nyple

Jaka śruba do jakiego przewodu rurowego? Istnieje wiele możliwości śrubowego mocowania przewodów rurowych, które są łączone ze sobą za pośrednictwem gwintu wewnętrznego lub zewnętrznego. Do uszczelnienia każdego połączenia śrubowego powinno się dodatkowo zastosować teflonową taśmę uszczelniającą. Klasyczny element łączący to śrubunek, z gwintem wewnętrznym po obu stronach, lub  nypel dwustronny, który posiada gwint zewnętrzny z obu strony.  Zaślepka służy do montowania na końcu przewodu rurowego jako zakończenie.

Kolanko można stosować, aby zmienić kierunek przewodu rurowego o 45° lub 90°.  Trójnik używany jest do połączenia ze sobą trzech rur. Za pomocą czwórnika krzyżowego można połączyć ze sobą od razu cztery przewody rurowe.  Nypel redukcyjny posiada obustronny gwint zewnętrzny i używa się go do zmiany rozmiaru przyłącza (średnicy nominalnej). W ten sposób można podłączyć na przykład armaturę ½" do przewodu rurowego ¾".  Redukcja pełni tę samą funkcję co nypel redukcyjny, ale posiada gwint wewnętrzny i zewnętrzny. Nypel rurowy z obustronnym gwintem zewnętrznym stosuje się jako przedłużenie przewodu rurowego. Za pośrednictwem tak zwanych złączek wkręcanych można łączyć węże pneumatyczne z armaturami, np. zawory Namurzawory tłokowe lub napędy pneumatyczne. Dzięki naszym gotowym do montażu zestawom połączeniowym kołnierzy wybór pasujących śrub, nakrętek i podkładek do kołnierzy lub armatur kołnierzowych przestaje być problemem.


FAQ

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE


Specjalne życzenia, części zamienne lub szybka porada? Nasi pracownicy natychmiast odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.

Można się z nami telefonicznie skontaktować od poniedziałku do piątku pod +48226675853 i w każdej chwili przez email na biuro@nieruf.pl

Katalog

Jakość


Nasze certyfikowane zarządzanie jakością zgodnie z normą DIN EN ISO 9001:2015 jest częścią naszego DNA. Nasze stanowiska testowe umożliwiają nam przeprowadzanie testów ciśnieniowych do 350 barów z użyciem powietrza i wody, a także testów szczelności zgodnie z normą DIN EN 122661.

To jest NieRuf


Wiążący

Zobowiązanie buduje zaufanie.
Dotrzymujemy słowa i jesteśmy przekonani, że nie tylko nasi klienci, ale wszyscy, z którymi współpracujemy, mogą na nas polegać.

Zmotywowani

Zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla naszych klientów. W pełni zadowoleni klienci są naszym celem i motywacją.

Kompetentni

Kompetencje techniczne i handlowe stanowią dla nas podstawę do opracowywania kwalifikowanych i dokładnie dopasowanych do potrzeb naszych klientów rozwiązań.

Elastyczni

Nie trzymamy się sztywnych specyfikacji, ale koncentrujemy się na indywidualnych życzeniach i potrzebach naszych klientów. Jesteś dla nas ważniejszy niż wewnętrzne procesy firmy.

Kontakt

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

W przypadku wszelkich pytań stoimy do Twojej dyspozycji pod telefonem

Pon – Pt 08:30 – 17:00

+48 226 675 853

lub napisz do nas wiadomość e-mail:

biuro@nieruf.pl

Kontrola odporności
Często zadawane pytania
Konfigurator
NieRuf GmbH anrufen

Sie benötigen Hilfe?

Für alle Fragen stehen wir Ihnen Mo. - Fr. von 08:30 - 17:00 Uhr telefonisch zur Verfügung.

Zamówienie przez email:

+48 226 675 853