Prawo do odstąpienia

Okres odstąpienia od umowy wynosi czternaście dni od dnia, w którym użytkownik lub wskazana przez niego osoba trzecia, niebędąca przewoźnikiem odebrała lub weszła w posiadanie ostatnich towarów.

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, należy poinformować nas (NieRuf GmbH, Zeppelinstrasse 11, 74354 Besigheim, info@nieruf.de,  Telefon: +49 (0) 7143 / 96669-00, Fax: +49 (0) 7143/96669-01 za pomocą wyraźnego oświadczenia (np. listu wysłanego pocztą, faksem lub mailem) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy wysłać powiadomienie o skorzystaniu z prawa do odstąpienia od umowy przed upływem czternastu dni. Klienci komercyjni są wyłączeni z prawa do odwołania.

Konsekwencje odwołania
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy przez użytkownika, musimy zwrócić wszystkie otrzymane od niego płatności, z wyłączeniem kosztów dostawy, niezwłocznie, a najpóźniej w ciągu czternastu dni od dnia, w którym otrzymaliśmy powiadomienie o odstąpieniu od niniejszej umowy. W celu dokonania zwrotu użyjemy tych samych środków płatności, które zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie uzgodniono inaczej; w żadnym wypadku użytkownik nie zostanie obciążony żadnymi opłatami z tytułu tego zwrotu. Możemy odmówić dokonania zwrotu, dopóki nie otrzymamy towarów z powrotem lub dopóki użytkownik nie przedstawi dowodu, że zwrócił towary, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej

Użytkownik musi zwrócić lub przekazać nam towary niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż czternaście dni od dnia, w którym powiadomił nas o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeśli towary zostaną wysłane przed upływem czternastodniowego terminu. Użytkownik musi samodzielnie nadać przesyłkę zwrotną. Prosimy o wyrozumiałość w tym względzie. - Użytkownik jest zobowiązany do zapłaty za utratę wartości towarów tylko wtedy, gdy utrata wartości wynika z obchodzenia się z towarami w sposób, który nie jest konieczny do sprawdzenia stanu, właściwości i funkcjonowania towarów.

Prawo odstąpienia od umowy nie obowiązuje w następujących rodzajach umów:

  • Umowy, które nie zostały zawarte za pośrednictwem naszego sklepu internetowego www.nieruf.pl.

  • Umowy dotyczące dostawy towarów, których produkcja opiera się na indywidualnym wyborze lub określeniu dokonanym przez konsumenta, lub które są wyraźnie dostosowane do osobistych potrzeb konsumenta.

  • Umowy dotyczące dostawy towarów zapieczętowanych, które ze względów ochrony zdrowia lub higieny nie nadają się do zwrotu, jeżeli ich pieczęć została usunięta po dostawie.


FAQ

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE


Specjalne życzenia, części zamienne lub szybka porada? Nasi pracownicy natychmiast odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości.

Można się z nami telefonicznie skontaktować od poniedziałku do piątku pod +48226675853 i w każdej chwili przez email na biuro@nieruf.pl

Katalog

Jakość


Nasze certyfikowane zarządzanie jakością zgodnie z normą DIN EN ISO 9001:2015 jest częścią naszego DNA. Nasze stanowiska testowe umożliwiają nam przeprowadzanie testów ciśnieniowych do 350 barów z użyciem powietrza i wody, a także testów szczelności zgodnie z normą DIN EN 122661.

To jest NieRuf


Wiążący

Zobowiązanie buduje zaufanie.
Dotrzymujemy słowa i jesteśmy przekonani, że nie tylko nasi klienci, ale wszyscy, z którymi współpracujemy, mogą na nas polegać.

Zmotywowani

Zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla naszych klientów. W pełni zadowoleni klienci są naszym celem i motywacją.

Kompetentni

Kompetencje techniczne i handlowe stanowią dla nas podstawę do opracowywania kwalifikowanych i dokładnie dopasowanych do potrzeb naszych klientów rozwiązań.

Elastyczni

Nie trzymamy się sztywnych specyfikacji, ale koncentrujemy się na indywidualnych życzeniach i potrzebach naszych klientów. Jesteś dla nas ważniejszy niż wewnętrzne procesy firmy.

Kontakt

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

W przypadku wszelkich pytań stoimy do Twojej dyspozycji pod telefonem

Pon – Pt 08:30 – 17:00

+48 226 675 853

lub napisz do nas wiadomość e-mail:

biuro@nieruf.pl

Kontrola odporności
Często zadawane pytania
Konfigurator
NieRuf GmbH anrufen

Sie benötigen Hilfe?

Für alle Fragen stehen wir Ihnen Mo. - Fr. von 08:30 - 17:00 Uhr telefonisch zur Verfügung.

Zamówienie przez email:

+48 226 675 853